Otobüs Oyunları Sayfası

3d Okul Otobüsü Parket

3d Okul Otobüsü Parket

3d Okul Otobüsü süper bir unity oyun otobüs şoförü olarak arabayı uygun yere park etmeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Otobüs Kaptanı

Otobüs Kaptanı

Otobüs kaptanı mesaisi sona erdi ve otobüsü park alanına götürmek için yola çıkıyor, yolda diğer araçlara ve yayalara çarpmadan park alanına ulaşmaya çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3d Ağır Vasıta Şoförü

3d Ağır Vasıta Şoförü

3d Ağır vasıta şoförü ile yollarda ustalığınızı gösterip diğer araçlara çarpmadan ve bonusları toplayıp ilerlemeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Otobüs Parketme 3

Otobüs Parketme 3

Havaalanında otobüsü kaza yapmadan park etmeye çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Havaalanı Servisi

Havaalanı Servisi

Havaalanı servis otobüsü park etme oyunu. Ekranın üstünde verilen görevleri yerine getirmek için, verilen talimatları uygula ve terminallerden yolcuları alarak, binecekleri uçağa götürmeye çalış. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Körüklü Otobüs

Körüklü Otobüs

Körüklü Otobüs şoförü olarak amacınız size gösterilen duraklardan yolcuları almak. Bunu yapmak için yön tuşlarını kullanın, el frenini çekmek için ise boşluk tuşunu kullanın. Yolda ilerlerken trafik işaretlerine, ışıklara ve yayalara dikkat etmelisiniz. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3D Otobüsü Parket

3D Otobüsü Parket

Süreniz dolmadan otobüsü başarılı bir şekilde uygun yere park etmeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3D Otobüs Kullan

3D Otobüs Kullan

3D Otobüs Kullanmak için alttan car seçeneği ile arabanızı seçin arabayı kullanmaya ve eğlenmeye başlayın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Müzik Otobüsü

Müzik Otobüsü

Müzik otobüsü ile müzik aletlerini yükleyip en kısa sürede taşımaya çalışın, aletlerin altına geldiğinizde boşluk tuşuna basın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Çılgın Otobüs

Çılgın Otobüs

Çılgın Otobüs ile zorlu parkurda bonusları toplayıp ilerlemeye çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Okul Öğrenci Servisi

Okul Öğrenci Servisi

Okul Servis Otobüsü için okları doğru şekilde yönlendirin ve tüm öğrencileri alıp,okula ulaşmaya çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Otobüs Parketme

Otobüs Parketme

Otobüsü özel park alanına parketmek için kaza yapmadan ve kimseyi ezmeden ilerlemeye ve levelleri tamamlamaya çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Okul Servis Şoförü

Okul Servis Şoförü

Okul otobüsü ile öğrenciyi almak için park yerine gidip durmaya çalışın, oldukça zor bir oyun, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Dev Otobüs

Dev Otobüs

Dev otobüs ile bonusları toplayın, sürüş parkurlarını başarı ile geçmeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Çift Katlı Otobüs

Çift Katlı Otobüs

Çift katlı otobüsü sağa sola çarpmadan belirtilen yerine başarı ile park etmeye çalışın arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Kamp Arabası Parkı

Kamp Arabası Parkı

Kamp arabasını uygun yere parketmek için dikkatli davranın ve yoldan geçenlere çarpmayın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3D Otobüs Yarışları

3D Otobüs Yarışları

3D Otobüs Yarışlarında çılgın otobüsçü, çok çılgın otobüscülerin katılabildiği roket gibi giden modifiyeli otobüs yarışına katılıyor, siz bu yarışta en çılgın ve hızlı giden olmaya çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Otobüs Ehliyeti Al

Otobüs Ehliyeti Al

Otobüs ehliyeti almak için otobüsünüzü kurallara uygun şekilde sürüp uygun yere park edin, aşamaları tamamladığınızda ehliyet alabilirsiniz, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Okul Otobüsü

Okul Otobüsü

Okul Otobüsünü hayalinizdeki parçaları kullanarak tasarlayıp modifiye etmeye çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.

Otobüs Oyunları Kategorisinde 19 Oyun Bulundu.