Kamyon-Tır Oyunları Sayfası

PetShop Kamyonu

PetShop Kamyonu

Nakliye için aldığınız kamyona farklı noktalardaki yükleri, verilen süre içinde toplayıp götürmeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Kereste Kamyonu

Kereste Kamyonu

Kereste kamyonuna aldığınız yükleri dökmeden taşımaya ve daha güzel kamyonlara sahip olmaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Çöp Kamyonu

Çöp Kamyonu

Çöp kamyonuna almış olduğunuz çöpleri çevreye döküp saçmadan götürmeye çalışın, oldukça zorlu seviyeleri geçmeniz kolay olmayacak. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Balıkçı Kamyonu

Balıkçı Kamyonu

Balıkçı kamyonuna aldığınız balıkları kuşlara yedirmeden taşımanız gerekiyor. Kuşları arkadaki silahla imha edin. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Kamyon Koruması

Kamyon Koruması

Kamyon koruması oyununda amacınız kamyona zarar vermeye ve onu yok etmeye çalışan düşmanlara karşı kamyonu korumanız. Levelleri geçip ilerlemeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Küçük Kamyon Yarışı

Küçük Kamyon Yarışı

Küçük kamyonu ok tuşlarını kullanarak hareket ettir ve diğer kamyonları geçmeye çalış, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Çılgın Kamyon

Çılgın Kamyon

Çılgın Kamyon çok dikkatli bir şekilde sür, kamyona bağlı olan arabayı düşürmemeye çalış, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Canavar Kamyon Çin

Canavar Kamyon Çin

Canavar Kamyon Çinde tüm engelleri ezip geçiyor. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Tanker Sürücüsü

Tanker Sürücüsü

Tanker sürücüsü olarak rafineri ve benzin istasyonlarına gidin, kaza yapmadan ve hızlı bir şekilde sürüşü tamamlamaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Koku Bombası

Koku Bombası

Patronda gıcıklık olsun diye koku bombası yapıyorsunuz, oyun başında karışım hazırlayın sonrasında engelleri aşarak ilerlemeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3D Varil Taşıma Tırı

3D Varil Taşıma Tırı

3D Varil Taşıma tırı ile aldığınız varilleri düşürüp dökmeden bitiş noktasına kadar taşımaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Kereste Kamyonu 2

Kereste Kamyonu 2

Kereste Kamyonu 2 ile oku takip edip ürünleri müşterilere teslim edip paralar kazanın ve arabanızı geliştirin. Trafik kurallarına uyup kaza yapmamaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
18 Tekerlek Trafikte

18 Tekerlek Trafikte

18 Tekerlek tır yoğun trafikte ve sizin onu bir an önce uygun park yerine çekmeniz gerekiyor. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Truckformers 2

Truckformers 2

Truckformers 2 ile farklı özelliklerdeki çılgın koca tekerlekli arabayı kullanın ve onun özelliklerinden yararlanıp her şeyi ezip geçin. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Altın Madeni Kamyonu

Altın Madeni Kamyonu

Altın Madeni Kamyonunu doldurmaya çalışın, madendeki altınları yakalamak için boşluk tuşuna basıp altını tutuyoruz, altın vinç yardımı ile yer yüzüne çıktığında da yine boşluk tuşuna basıp kamyon kasasına koymaya çalışıyoruz. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3d 18 Tekerlekli Tır

3d 18 Tekerlekli Tır

3d 18 Tekerlekli Tırı kaza yapmadan uygun yere çekmeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Kamaz Kamyon Sürüş

Kamaz Kamyon Sürüş

Kamaz Kamyon Sürüş ile aldığınız nakliye ürünlerini dökmeden taşımaya çalışın, arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
18 Tekerlekli Tır 2

18 Tekerlekli Tır 2

18 Tekerlekli Tır 2 ile işlemleri kaza yapmadan başarı ile uygulamaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
3d Ağır Vasıta Şoförü

3d Ağır Vasıta Şoförü

3d Ağır vasıta şoförü ile yollarda ustalığınızı gösterip diğer araçlara çarpmadan ve bonusları toplayıp ilerlemeye çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.
Su Tankeri

Su Tankeri

Su tankeri ile aldığınız suyu dökmeden taşımaya çalışın. arabaoyunlarıoyna.com iyi eğlenceler diler.

Kamyon-Tır Oyunları Kategorisinde 93 Oyun Bulundu.